logo

reklam
25 Şubat 2018

Erdoğan: Sefer görevi emri çıktığında hep birlikte yola çıkacağız


kaleweb
aykutsaritas@gmail.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Gaziantep İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, “Gençler şu anda ihtiyaç olduğu anda bizler emir komuta zinciri içinde hiç endişe etmeyin, sefer görev emri çıktığı anda başta şahsım olmak üzere hep birlikte yola çıkarız” dedi.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Gençler şu anda ihtiyaç olduğu anda bizler emir komuta zinciri içinde hiç endişe etmeyin, sefer görev emri çıktığı anda başta şahsım olmak üzere hep birlikte yola çıkarız.

Sizler 15 Temmuz’da sokaklara dökülmediniz mi? Gerçi 251 şehidimiz oldu ama FETÖ’cüler amaçlarına ulaşamadı.

Şimdi de aynı şekilde 2012 terörist bugün etkisiz hale gelmiş durumda. Kardeşlerim komşularımızla problem mi yaşıyoruz, yansımalarını hemen burada görmeye başlarız.

Şu anda Gaziantep 500 bin sığınmacıyla Suriye’deki krizin sıkıntılarını iliklerine kadar yaşayan bir şehirdi. Ama siz ensar oldunuz muhacirleri bağrınıza bastınız. Gazianteplilere şükranlarımı sunuyorum.

İnşallah Afrin harekatında bölgedeki kardeşlerimiz kendi evlerine dönek süretiyle bu mülteci hayatına son vermiş olacaklar. Afrin harekatının başarıyla sonuçlanmasının ardından birkaç yüz bin Suriyeli kardeşlerimizin döneceğini düşünüyoruz.

Allah’ın izniyle PKK’nın başını hem topraklarımızda hem de Kuzey Irak’ta eziyoruz ezmeye devam edeceğiz. Suriye’de de durmayacağız mücadeleden vazgeçmeyeceğiz.

DEAŞ denilen İslam ve Müslüman düşmanı örgüt de artı neredeyse ortadan kalkma noktasına gelmiştir. Yıllarca kendi ülkelerinde ne kadar psikopat varsa teşvik edip DEAŞ saflarında savaşmaya ülkemize gönderdiler. Bu katil sürüsünün en azından bir kısmı geldikleri yere geri döndüler. Biz 60 bin kişinin adını ilgili ülkelere bildirdik. Bu kişilerle varsın artık kendileri uğraşsınlar.

“KILIÇ ARTIKLARI OLABİLİR”

FETÖ zaten darmadağın olmuş vaziyette. Davalar neticelenmeye başladı. Yüklü cezalarla bedel ödüyorlar ödeyecekler. Sağda solda kalmış kılıç artıkları olabilir. Onlar da yakayı ele vermekten kurtulamayacaklardır. FETÖ’yle mücadeleden geriye dönüş asla mümkün değildi. Bundan sorası zaman işidir süreç işidir.

CUMA CAMİİ 

Eski stad şu anda devre dışı Yeni stadımızı yaptık. Gayet modern bir stat. Ama dedik ki buraya bir Cuma Camii yapalım…Şimdi duyuyorum ki bazı çatlak sesler bunu engellemeye kalkıyor. Şimdi Bakanlar burada. Aynı şekilde Sayın Vali’ye gerekli talimatı tekrar vereceğim. Belediye başkanımız da burada. Bu camiyi yapacak hayırsever de burada. Öyle değil mi vazgeçmediniz… Çok açık net söylüyorum kim olursa olsun, yok şuymuş yok buymuş hiç birini kafaya takmayın. Bu Cuma Camii bu milletindir. Hayırseverimiz var dolayısıyla hiç kimse bunu engelleyemez. Bu ülke bir hukuk devletidir. Bu hukuk devletinde de yok şu STK’nın sesi şöyle çıkmış, şu sesi çıkmış, bu sesi çıkmış biz o çatlak seslere alıştık bizim işimiz var. Ve bunu kimse engelleyemez.Ve inşallah hemen bu projeleri son halini ben tekrar görmek isterim. Temeli atıp süratle işi başlatalım.

“ŞAHADETE BU MİLLET AÇTIR AÇ”

Bu ülke bin yıldır olduğu gibi şehitliği ve gaziliği topyekun göze almış milletin sayesinde ayaktadır. Biz şahadete koşan bir milletiz. Şahadete bu millet açtır aç. Zira rabbimizin bize müjdesi var. Sevgili peygamberimize en yakın makamdadır şehitlerimiz. Dolayısıyla bu şahadete yürüyenler böyle yürüdüler. Milletimiz şehitlere ve gazilere sahip çıkıyor.

 

Etiketler: » » »
Share
238 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Meteorolojiden fırtına uyarısı

  25 Şubat 2018 Dünya, Tüm Manşetler

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'nin kuzeyinde yarın fırtına beklendiğini bildirdi Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın, yarın günün ilk saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 (50-75 kilometre/saat) kuvvetinde fırtına, doğusunda ise 9 (90 kilometre/saat) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın, yarın gece saatlerinde etkisini kaybetmesi de bekleniyor. Marmara'da kuzey ve k...
 • Bakan Soylu: Geri çekilmek de bir erdemdir

  25 Şubat 2018 Dünya, Tüm Manşetler

  İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, memleketi Trabzon'da AK Parti'li gençlere yaptığı konuşmada, "Eğer, sıkıntıda olduğunuz görülüyorsa geri çekilmekten hiçbir zaman vazgeçmeyin. Geri çekilmek de bir erdemdir. Geri adım atmak da bir erdemdir. Recep Tayyip Erdoğan'ın bir neferiyim. Hangi görevde olursam olayım Recep Tayyip Erdoğan'ın neferi olarak hayatıma devam edeceğim. Hakkınızı helal etmenizi diliyorum" dedi. Soylu, "En önemli görev Trabzon milletvekilliğidir. En çok özlediğim kızım ve oğlumdur. Allah inşallah çok yakın bir zaman içerisinde onl...
 • Taşerona kadro sınavı ne zaman? ÖSYM bünyesindeki taşeronlar için sınav duyurusu

  25 Şubat 2018 Dünya, Tüm Manşetler

  Taşerona kadro sınavı için araştırmalar devam ederken; ÖSYM, taşerona kadro sınavının sözlü şeklinde olacağını açıkladı. Kendi bünyesinde çalışan işçilerin kadrolaşmasıyla ilgili bilgi veren ÖSYM, sınav takvimi yayımladı. Peki diğer bakanlıklar ve kurumlarda durum ne? Taşerona kadro sınavı ne zaman? Taşerona kadro başvuru sonuçlarının büyük çoğunluğunun açıklanması ardından gözler sınav tarihine çevrildi. Kadro başvuruları kabul edilen işçiler, sınava tabi tutulacak. Yapılacak sınavların yeri, günü ve saatine ilişkin bilgiler i...
 • Marangoza ‘FETÖ gözaltısı’ tazminatı

  25 Şubat 2018 Dünya

  TUZLA'da bulunan bir mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Mustafa Ocakdan (33), çalıştığı firma tarafından, montaj işi için, Kamerun’a gönderildi. Ocakdan, darbe girişiminden bir ay sonra FETÖ üyeliği iddiasıyla gözaltına alındı; ancak adli kontrol şartı ile serbest kaldı. 9 günlük gözaltına işleminde 3 ay sonra da takipsizlik kararı verilen Ocakdan, haksız yere gözaltına alındığı gerekçesiyle tazminat davası açtı. Mahkeme Ocakdan’a maddi- manevi tazminat ödenmesine hükmetti. TUZLA’da bir mobilya fabrikasında işçi olarak çal...